Posłuchaj odcinka

  • 4:03 Jak to się u nas zaczęło?

  • 10:20 Co nam daje partnerstwo produktywności?

  • 21:11 Jak znaleźć partnera/kę produktywności?

  • 26:50 Wskazówki jak zacząć.

  • 33:00 Zadanie na koniec odcinka

Sprawdź inne platformy

„Wzajemne motywowanie się, inspirowanie, dochodzenie razem do ciekawych wniosków

– to są wartości, które partnerstwo produktywności wnosi do życia.”

Opis odcinka

Partnerstwo produktywności odmieniło nasze życie – to fakt. Początki nie były jednak łatwe. Edyta sceptycznie podchodziła do tego pomysłu. Uważała, że świetnie daje sobie radę z planowaniem i realizowaniem zadań. Sylwia obawiała się, że to kolejne zadanie na jej liście, które zamiast pomóc będzie ją tylko dodatkowo stresować. Pierwsze spotkania w ramach partnerstwa produktywności całkowicie rozwiały te obawy. 

Zaczęłyśmy realizować marzenia, o których wcześniej nie mówiłyśmy na głos. Wzajemnie się inspirowałyśmy i motywowałyśmy. Podsumowując zrobiłyśmy niesamowity przeskok w realizowaniu zadań, a co najważniejsze: zachowałyśmy balans między pracą a życiem prywatnym. 

Dlatego w tym odcinku opowiemy Ci, czym jest partnerstwo produktywności i jak może odmienić życie. Co istotne, partnerstwo produktywności możesz stosować w każdym obszarze życia od pracy po życie prywatne.

Jeżeli zaciekawiły Cię nasze historie, to posłuchaj odcinków, w których opowiadamy więcej o zmianach, które wprowadziłyśmy. W odcinku 3 poznasz historię Edyty, która się przebranżowiła, a w odcinku 4 historię Sylwi, która zamknęła dobrze prosperujący biznes.

Narzędziownik

czyli narzędzia i strony, o których mówiłyśmy w tym odcinku:

Zadanie na koniec odcinka

Zastanów się czy jest wokół Ciebie osoba, która mogłaby zostać Twoim partnerem/ką produktywności. 

Jeżeli jest, to przedstaw jej ten pomysł i zacznijcie się spotykać. Na początek możecie ustalić sobie próby okres przez 3 miesiące, aby sprawdzić czy ta koncepcja Wam pasuje. 

Jeżeli nie widzisz w Twoim kręgu takiej osoby, to poszukaj na grupach w Internecie, linki znajdziesz powyżej w Narzędziowniku.

Zapraszamy też do naszej grupy na Facebooku Partnerki Produktywności | grupa podcastu. Możesz na niej opisać krótki w jakim celu szukasz partnera/ki produktywności.