Posłuchaj odcinka

  • 00:00 – 00:26 intro

  • 00:27- 01:44 o czym będzie dzisiejszy odcinek

  • 01:45 – 02:41  co zrobić przed powrotem do pracy po urlopie

  • 02:42 – 06:55 jak ułożyć dzień po powrocie do pracy po urlopie

  • 06:56 – 07:42 zadanie na koniec odcinka

Sprawdź inne platformy

“Może być tak, że mimo naprawdę fajnego urlopu, ten pierwszy dzień w pracy już wszystko nam psuje.”

Opis odcinka

Powrót do pracy po urlopie może być stresujący. Kojarzysz uczucie, gdy wracasz po pracy po urlopie i na koniec dnia już nie pamiętasz, że w ogóle był jakiś urlop? Zdarzyło Ci się niepokoić na samą myśl o powrocie do pracy po urlopie? Jeżeli tak, to ten odcinek jest właśnie dla Ciebie – pełen wskazówek jak uczynić powrót do pracy lekkim i przyjemnym.

W tym odcinku mówimy o sposobach na płynne i bezstresowe wejście z trybu odpoczynku w tryb pracy. Dajemy wskazówki co zrobić przed urlopem, aby powrót był prostszy oraz jak ułożyć swój pierwszy dzień w pracy. Stworzyłyśmy harmonogram kolejnych działań, które które pomogą Ci uniknąć przytłaczającego stresu i chaosu zaraz po powrocie.

Jeżeli wciąż masz przed sobą urlop, posłuchaj odcinka 20, w którym mówimy o tym co zrobić w pracy, aby urlop był udany.

Narzędziownik

czyli narzędzia i strony, o których mówiłyśmy w tym odcinku:

  • Odcinek 16 –  odcinek, w którym mówimy o książce „Taka praca nie ma sensu”,  dokładnie wyjaśniającej znaczenie regeneracji dla produktywności

  • Odcinek 20 –  odcinek, w którym dzielimy się wskazówkami co zrobić przed urlopem, aby praca nie zakłócała nam odpoczynku na urlopie.

Zadanie na koniec odcinka

Zastanów się jak chcesz, aby wyglądał Twój idealny dzień po powrocie do pracy z urlopu. Co musiałoby się zadziać, abyś powrót był bezstresowy?

Jeśli masz ochotę o tym porozmawiać, wpadnij na nasz Instagram lub Facebooka.